Vakara māksla „Paskaties uz daudzkrāsaino pasauli no putna lidojuma un paver sev daudzkrāsainas iespējas …”

Datums un laiks: 8.novembris plkst. 18:30

Norises vieta: Siguldas sociālo pakalpojumu centrs, Rīgas ielā 1, Sigulda

18:30-19 Tolerances projekta mākslā “Mīlestības rozīšu skulptūra” un fotogrāfiju izstādes apskate par skulptūras radīšanas procesu, kā arī jauniešu ar īpašām vajadzībām mākslas terapijas sesijās tapušo darbu izstādes “Krāsainie sapņi” apskate

19- 21 Sarunas ar sertificētu mākslas terapeiti Daci Visnolu par mākslas terapiju. Iespēja meklēt mieru un harmoniju, būt saskaņā ar sevi, izveidojot jauši nejaušo krāsu salikumu.

Mērķauditorija: dalībnieku skaits ierobežots, pieteikšanās dvisnola@lu.lv

Organizē: Dace Visnola, sertificēta mākslas terapeite, māksliniece, mākslas skolotāja, lektore un radošu semināru vadītāja. Darbības jomas mākslas terapijā – pārmērīga stresa un trauksmes pārvarēšana, psihosomatiski, psihiskās un garīgās attīstības traucējumi, emocionālas grūtības un personības izaugsme pieaugušajiem un bērniem individuāli un grupā.

Pēc pamata izglītības mākslas skolotāja ar doktora grādu mākslas izglītībā un mākslas terapeite ar maģistra grādu veselības aprūpē (maģistra darbs: “Mākslas terapijas ietekme uz stresu un trauksmi organizācijas darbiniekiem). Tālākizglītībā kopumā zināšanas un pieredze kopumā 1,5 gadus papildināta studējot ārzemēs un sadarbojoties ar speciālistiem mākslā un mākslas terapijā ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā un Dānijā.

Mākslas terapiju praktizē un pieaugušo grupas vada 9 gadus, kā arī 25 gadus piedalās starptautiskos mākslas izglītības un mākslas terapijas semināros un konferencēs ar referātiem un radošām darbnīcām Latvijā, ASV, Grieķijā, Itālijā, Lielbritānijā, Lietuvā un Somijā. 5 gadus ir Eiropas Mākslas terapeitu tīklojuma (NEAT) dalībniece.

Advertisements

About visnola

art therapist, lecturer of creative seminars etc.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s